KrediBorcu.net

3 Ay Ertelemeli Kredi Hangi Banka Veriyor? 2021

Yazar: - 29 Eylül 2021
2
0

3 Ay Ertelemeli Kredi Hangi Banka Veriyor? 2021 Günümüzde kredi kullanımının ne kadar yoğun olduğu bilinenler arasında görülmektedir. İnsanlar anlık nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bu konuda yardımcı olan bankaları ziyaret etmekte ve kendilerine tanımlanan krediyi kullanmaktadır. Ancak geri ödeme konusunda birtakım sorun yaşanmasının önüne geçebilmek için de 3 ay ertelemeli kredi hangi banka veriyor sorusu sıklıkla gündem gelmekte ve çıkan seçenekler incelenmektedir.

Bireylerin çok daha rahat bir şekilde geri ödemesini sağlayacak olan ertelemeli krediler, şu bankalar kapsamında sunulmaktadır:

3 Ay Ertelemeli Kredi Hangi Banka Veriyor 2021.
 • CEPTETEB
 • QNB Finansbank
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • Alternatif Bank
 • İNG Bank
 • Ziraat Bankası
 • Akbank

Sıralanan bu bankalar, kredi kullanmaya karar verdiğiniz durumlarda sizlere 3 ay ertelemeli kredi sunan bankalardır. Her birini ziyaret ederek gerek kredi limitleri gerekse de ödeme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sıralanan bazı bankaların açıklaması ise aşağıda yer alan alt başlıklarda açıklanmıştır.

CEPTETEB Ertelemeli Kredi Özellikleri

Ertelemeli kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer alan CEPTETEB, pek çok konu kapsamında ele alınmaktadır. CEPTETEB ertelemeli kredi özellikleri ise başlıca merak edilenlerden birisidir. İnsanlar, krediye ihtiyaç duyduklarında bahsi geçen bu bankanın şubelerini ziyaret edebilir ve gerekli bilgileri alabilir. Sıralanan bu özellikleri inceleyerek de temel konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Sabit faiz oranına sahip olan CEPTETEB, %1,59 faiz oranı uygulamaktadır.
 • Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan bu banka, internet üzerinden başvuru almaktadır.
 • İnternet üzerinden 3 ay ertelemeli başvuru yapan kişilere 1000-100.000 TL arasında bir limit sunulmaktadır.
 • Henüz ilk kez kredi alacak olan ve kredi puanı 1.879 üzerinde olan kişiler için faiz oranı %1.45 şeklindedir.
 • 3 ay ertelemeli kredi alabilmek için en fazla 65 yaşında olmanız gerekmektedir.
3 Ay Ertelemeli Kredi Hangi Banka Veriyor 2021

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi Özellikleri

İster müşterisi olun isterseniz de kredi kartı için başvuru yapın, QNB Finansbank, kredi kapsamında kendisine başvuruda bulunan bireylere uygun limit seçenekleri ile hizmet vermektedir. Kredi kullanacak olan kişilerin QNB Finansbank ertelemeli kredi özellikleri başlığını yakından incelediğini görebilirsiniz.

Yaklaşık olarak %1.72 faiz oranı sunan ve bunun yanı sıra 3 ay erteleme avantajını barındıran bu banka, sahip olduğunuz kredi notunu baz alarak sizlere bir limit belirlemektedir. Aynı zamanda kredi notunuza bağlı olarak sizlere uygulanacak olan faiz oranı da değişiklik gösterebilir. Tüm bu detaylar hakkında ve kredi çekme işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için QNB Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank Ertelemeli Kredi Özellikleri

Halkbank, günümüzde sıklıkla tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Gerek kredi gerekse de hesap şeklinde pek çok müşterisi bulunan Halkbank, ertelemeli kredi imkanı sunarak müşterilerine maksimum hizmet vermeye devam etmektedir. Halkbank ertelemeli kredi özellikleri dahilinde açıklanabilecek detaylar aşağıda özetlenmiştir.

Kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler;

 • Mobil bankacılık
 • Banka şubeleri
 • İnternet bankacılığı

Üzerinden kredi işlemlerine göz atabilir. Burada çıkan pek çok seçenek arasından kredi hesaplama aracını kullanarak bankanın hangi faiz oranını uyguladığını görebilir. Böylece kredi konusunda elde somut bilgiler olması verilecek kararın sürecini de hızlandıracaktır. Kredi çekmekte kararlı olan kişiler, şubeleri ziyaret ederek burada bulunan yetkililerden yardım alabilir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Hangi Banka Veriyor 1

Vakıfbank Ertelemeli Kredi Özellikleri

Elde edilen son verilere ve bilgilere bakılarak, Türkiye’nin en kapsamlı kamu bankası olan Vakıfbank, kuruluş yıldönümüne özel olarak bu ihtiyaç kredisini sunmaktadır. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Vakıfbank, sahip olduğu özellikler dahilinde de sıklıkla incelenmektedir. Vakıfbank ertelemeli kredi özellikleri, açık bir şekilde aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

 • Ertelemeli kredi için belirlenen başvuru limiti en fazla 125 bin TL şeklindedir.
 • Mobil bankacılık veya internet bankacılığı yerine SMS üzerinden anında başvuru yapılabilmektedir.
 • Kişinin kredi notuna bağlı olarak faiz oranı %1.55-%1.59 arasında değişiklik göstermektedir.
 • Erteleme kredilerinde maksimum kredi vadesi 33 aydır.

Vakıfbank, ödeme kolaylığı da sunarak müşterilerinin kredilerden daha kapsamlı bir şekilde yararlanmasını sağlamaktadır. 3 ayda bir eşit taksitli, aylık eşit taksitli veya son taksit balon ödemeli gibi birbirinden farklı ödeme yöntemini tercih ederek bu banka dahilinde ertelemeli kredi sahibi olabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Hangi Banka Veriyor 2021..

Alternatif Bank Ertelemeli Kredi Özellikleri

3 ay ertelemeli kredi söz konusu olduğunda bu seçeneğin diğer kredi seçeneklerine nazaran daha dikkat çektiği söylenebilir. Çünkü insanlar anlık maddi zorluklarını rahatlatmak amacıyla kredi kullanmakta ve ödeme sırasında da kolaylık tercih etmektedir. alternatif bank ertelemeli kredi özellikleri başlığı altında bu bankanın sunduğu avantajları inceleyebilirsiniz. Tercih edilecek vadeye göre bankanın sunduğu faiz oranları;

 • 25-36 ay arası %1,65
 • 13-24 ay arası %1,67
 • 3-12 ay arası %1,69 şeklindedir.

Bu faiz oranlarını ve diğer sunulan fırsatları göz önüne alarak Alternatif Bank kapsamında kredi sahibi olmanız mümkündür. 3 ay ertelemelerini teminatsız olarak sunan Alternatif Bank, şubelerini bu konu dahilinde ziyaret eden bireylere gerekli olan tüm işlemi açıklamakta ve yardımları sağlamaktadır.

Kredi kullanımı, günümüzde en çok tercih edilen maddi yöntemlerden biri olsa da ödeme süreci başladığında en çok şikayet edilen işlem olarak görülmektedir. Bankaların bu durumu göz önüne alması ile birlikte pek çok ödeme kolaylıkları ortaya çıkmıştır. 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapan her birey tercih ettiği bankaya göre avantajlardan yararlanabilmektedir.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ