KrediBorcu.net
Akbank Kredi Kartı Borcu Görüntüleme
Yazar: - 07 Şubat 2021
74
0
akbank kredi karti borcu goruntuleme
akbank kredi kartı borcu görüntüleme

Akbank kredi kartı borcu görüntüleme, Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemini bu sayfa aracılığı ile öğreneceğiniz bilgilerle gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınızın borcunu sorgulamak için, Akbank kredi kartınız yanınızda olması gerekiyor. Ayrıca farklı yöntemlerle borçlarınızı ödeyebilmeniz mümkündür. Siz yeter ki bankalara borçlarınızı ödemek isteyin, bankalarda ödeme kanalları tükenmez.

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama


Kredi kartınızın borçlarını sorgulamak için bir çok farklı yöntem bulunur. Aşağıda yer alan yöntemlerden birisini seçerek siz de kredi kart borç durumunuzu öğrenebilir, borcunuza göre bütçenizi planlayarak kredi kartı ödemesini zamanında yaparsınız. Hatırlamak gerekirse, kredi kartı borçları zamanında yapmayan kişilerin kredi notu otomatik şekilde düşmektedir. Kredi ve kredi kartı borçlarınızın gecikmesi sonrasında kredi notu bu durumdan olumsuz etkilenir. Bundan dolayı tüm bankalara olan borcunuzu aksatmadan, gününde yapmanızı öneririz. Aşağıda yer alan kanallardan Akbank’ın kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir ve kredi kart borcunuzu günü geldiğinde ilgili kanallar ödeyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden: Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 ya da 0850 222 2525 ‘i arayarak, müşteri numaranız ve kart numaranızı girdikten sonra kredi kartı işlemlerinden ekstre işlemlerine gidebilirsiniz. Bu adımda kolaylıkla ekstrelerinizi kontrol edebilirsiniz.

İnternet & Mobil Şubeden: Akbank internet şubesi (https://www.Akbank.Com) adresine girerek siz de kredi kartı ödemelerinizin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Kartlar menüsünden kredi kartı hesap hareketleri ve ekstrenizi kontrol edebilir, kredi kartı borç ödemelerinizi online işlemlerden anında yapabilirsiniz. Bu işlemi Akbank Direkt mobil uygulamasından da gerçekleştirebilirsiniz. Akbank internet bankacılığını kullanabilmeniz için, bağlı bulunduğunuz şubeden internet bankacılığı şifresini almış olmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı müracaat formunu doldurup imzaladıktan sonra internet şubesi şifresini alabiliriniz.

İnternet şubesini kullanabilmeniz için Akbank’ta hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer Akbank’ta vadesiz hesabınız yoksa Akbank hesap açma sayfasına göz atabilirsiniz.

Banka Şubelerinden: Akbank banka şubesine uğrayarak kredi kartı ekstre hareketlerinizi isteyebilir, kontrol edebilir, ödeme işlemini yapabilirsiniz.

Akbank ATM: En yakın Akbank bankamatiklerine kartınızı taktıktan sonra hesap hareketlerinden borç durumunuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca mail adresinize düzenli şekilde gönderilen ekstreleri de inceleyerek borç durumunuzu takip edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgiler ile siz de Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemini arzu ettiğiniz kanaldan gerçekleştirebilirsiniz. Bizce en kolay yöntem Akbank Direkt mobil şubesi ya da internet şubesine girerek, güvenli bir şekilde ekstreleri kontrol etmek ve sonrasında ödeme işlemlerini kolaylıkla yapmak. Siz de internet şubesi şifresi alarak Akbank kredi kartı borç ödeme işlemini hemen yapabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ