KrediBorcu.net

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Yazar: - 03 Eylül 2021
30
0

Cardfinans para puan nerede kullanılır sorusu için ülkemizde bulunan ve müşterilerine çeşitli fırsatlar sunan banka olan QNB Finansbank para puan gibi kampanyaları bulunmaktadır. QNB Finansbank bankanın anlaşmalı pos cihazlarından alışveriş yapan müşterilere Cardfinans para puan kazandırmaktadır. Kişiler kazanmış olduğu Cardfinans para puanlar ile beraber anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapılabilmektedir. Birçok mağaza, akaryakıt istasyonları ve market ve internet ortamında bulunan alışveriş siteleri gibi yerlerde kullanılan para puanları rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Finansbank Para Puan Nerelerde Kullanılır 2021

Finansbank para puan nerelerde kullanılır 2021 için pos cihazı kullanan her yerde kullanılır. Finansbank ile anlaşmalı olan marketler iş yerleri ve daha birçok yerlerde para puan kullanabilirsiniz. Cardfinans para puanlar aslında QNB Finansbank’ın bir kampanyasıdır bu yüzden anlaşmalı yerlerden alışveriş yapılması gerekmektedir. Ülkemizde yer alan çoğu market zinciri, QNB Finansbank ile anlaşmalı bankalardır bu sayede anlaşmalı mağazalarda alışveriş yaptıktan sonra kasalarda para puanlarınızı harcayabileceksiniz.

Cardfinans Para

A101’de Cardfinans Para Puan

A101 De Cardfinans para puan fırsatı ile beraber daha birçok mağazada para puanlar kullanılmaktadır. A101 marketi QNB Finansbank ile anlaşmalıdır bu yüzden herhangi bir A101 market zincirinden alışveriş yapabilir ve Cardfinans para puanlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. A101 üzerinden para puan kullanmak istediğiniz zaman alışveriş sırasında para puanlarınız ile ödeme yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Puanlarınızın hepsini veya isterseniz sadece bir kısmını harcayabilirsiniz.

A101 market zincirleri ile Finansbank para puan kullanma işlemi yapmak istediğiniz zaman alışveriş sırasında kasada bulunan çalışanlara belirtebilir ve istediğiniz kadar para puan kullanabilirsiniz. Kasada bulunan görevliler sizlere ne kadarlık bir para puan kullanmak istediğinizi soracaktır. İsterseniz puanlarınızın hepsini harcayabilir veya bir kısmını harcayabilirsiniz.

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanilir

Finansbank Para puan Migros

Finansbank Para puan Migros mağazaları üzerinden Finansbank para puan kullanamazsınız. Bunun yerine Migros bayisi kendi kartını çıkartmış olup Money Kart edinerek para puan biriktirebilirsiniz. Çok fazla müşterinin alışveriş için tercih ettiği mağazalardan Money Kartınızı ücretsiz bir şekilde talep edebilir hem marketin indirimli ürünlerinden yararlanabilir hem de para puan biriktirebilirsiniz. Yani kısaca Finansbank para puanlarınızı Migros mağazalarında kullanamazsınız. Para puan kullanabileceğiniz diğer marketler şu şekildedir,

 • A101
 • Şok
 • Carrefour
 • Metro

Finansbank Para Puan Kullanılan Siteler

Finansbank para puan kullanılan siteler arasında birçok market zinciri, akaryakıt istasyonu ve birçok site bulunmaktadır. QNB Finansbank ile anlaşmalı olan her yerde para puanlarınızı kullanabileceksiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken şey ise Cardfinans para puanlarınızın geçerlilik süresini aşmamanız gerekmektedir. Para puanların her zaman bir geçerlilik süresi vardır ve biriktirmiş olduğunuz para puanlarınızı 2 dönem içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Cardfinans Para Puan Nerede

Eğer 2 dönem içerisinde kullanmazsanız banka kullanmadığınız puanları otomatik olarak sıfırlayabilir ve bu işlem geri dönülemez olabilir. Yine de harcamalarınızı son dakikaya bırakmadan biriktirmiş olduğunuz Cardfinans para puan bakiyenizi kullanmalısınız. Alacağınız ürünlerin isterseniz tamamını para puan ile satın alarak tamamen bedavaya getirebilirsiniz.

Finansbank Para Puan Nerelerde Kullanılır

Finansbank para puan nerelerde kullanılır sorusu için aslında herkesin bildiği ve sürekli olarak alışveriş yaptığı mağazaları kapsamaktadır. Bu mağazalar sadece market zincirleri, akaryakıt istasyonları değil kozmetikten ev eşyasına kadar ve giyimden internet firmalarına kadar her yerde geçerlidir. Cardfinans para puan kullanabileceğiniz bazı mağazalar şu şekildedir,

 • Mediamarkt mağazaları
 • İkea mağazaları
 • Profilo mağazaları
 • Flo mağazaları
 • Gratis mağazaları
 • Kiğılı mağazaları
 • Vestel mağazaları
 • N11
 • Çiçek Sepeti
 • E-bebek
 • Koçtaş
 • Tozlu

Tüm bu mağazalar ile beraber para puanlarınızı kullanabileceğiniz akaryakıt istasyonları ise Total, BP, Petrol ofisi şubelerinden rahatlıkla para puan kullanabilirsiniz.

Cardfinans Para Puan

Finansbank Para Puan Hesaplama

Finansbank para puan hesaplama için herkesin yapabileceği yöntem bulunmaktadır. Eğer bir Finansbank müşterisiyseniz ve aktif olarak kullandığınız bir Finansbank ATM kartı veya bir kredi kartınız bulunuyorsa harcamalarınızdan rahatlıkla para puan kazanabilirsiniz. Para puan hesaplamak için puanlarınızı nakite çevirmeniz gerekmektedir. Cardfinans para puan hesaplama için yapmanız gerekenler şu şekildedir,

 • Para puanlarınız nakite çevrilirken 0.1 kuruş ile çapılmaktadır.
 • Örnek verecek olursak eğer 50.000 para puanınız varsa ve bu puanı 0.1 kuruş ile çarptığınız zaman 5000 kuruş yapmaktadır. 100 kuruş para ise 1 TL olmaktadır.
 • Böylece 5000 kuruş yani 50 TL yapmaktadır. Bu şekilde hesaplama yaparak para puanlarınızı rahatlıkla nakit olarak hesaplayabilirsiniz.

Cardfinans para puan hesaplama işlemi yaparken kazanmış olduğunuz para puanları nakit olarak talep edemezsiniz. Kazandığınız para puanları sadece alışveriş esnasında kullanabilirsiniz. Eğer sene sonuna kadar puanlarınızı kullanmazsanız para puanlarınız sıfırlanabilir ve kartınızı kapattırırsanız para puanlarınızdan yararlanamazsınız.

Finansbank Para Puan Nereden Bakılır?

Finansbank para puan nereden bakılır sorusu için eğer para puanlarınızı hesaplamak istemezseniz online olarak QNB Finansbank web sayfası veya mobil bankacılık üzerinden kontrol edebilirsiniz. Günün her saatinden bakabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda QNB Finansbank müşteri temsilcisi ile görüşerek para puan sorgulaması yapabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ