KrediBorcu.net
HSBC Kredi Kartı Borcu Öğrenme
Yazar: - 01 Mayıs 2021
14
0
HSBC Kredi Kartı Borcu Öğrenme
HSBC Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Hsbc kredi kartı borcu öğrenme işlemini yapabilmek için HSBC müşterisi ve HSBC kredi kartı sahibi olmanız gereklidir. HSBC Kredi kartı borcu öğrenme işlemi için https://www.advantage.com.tr/ adresine giderek “ İnternet Bankacılığı “ sekmesine tıklamalısınız. Ardından kişisel bilgi ve şifrenizi girerek giriş yapmalısınız. Daha sonra “ Kartlarım “ kısmını seçerek sahip olduğunuz kredi kartlarınızı görebilirsiniz. HSBC Kredi kartı borcu ödeme işleminizi de bu alandan yapabilirsiniz. HSBC Bank kredi kartı borcu öğrenme işlemleri makalemizde de bahsettiğimiz gibi kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Pandemi süreci boyunca bankaya gitmekte zorlanan veya farklı sebeplerle gitmeyen kullanıcılar belirttiğimiz yöntemleri rahatlıkla kullanabilmektedir.

HSBC Kredi Borcu Ödeme

HSBC kredi borcu ödeme işlemini online olarak yapabilmek için HSBC internet sitesine giderek aynı yukarıda belirtilen işlemlerin tamamen aynısını yapabilirsiniz. https://www.advantage.com.tr/ adresine giderek ardından “ Kredilerim “ kısmına girmelisiniz. Burada HSBC kredi borcunuzu görebilir ve HSBC kredi borcu ödeme işleminizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz HSBC kredi borcu ödeme işleminiz için ilgili bankaya giderek ödeme talebinizi iletebilirsiniz.

HSBC Kredi Faizleri

asd

Yukarıda ki tabloda da görüleceği üzere HSBC kredi faizleri diğer bankalara oranla çok büyük bir fark bulunmamaktadır.

HSBC Kredi Kartı

HSBC kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmak daha keyifli! HSBC farklı özellikler ile sunduğu kredi kartı çeşitleri ile alışveriş yapmayı seven herkes için avantajlı bir dünya sunuyor. HSBC Advance kart çeşitlerinin yanı sıra üniversite öğrencileri için hazırlanan Concept Üniversiteli ve Hızz Üniversiteli kartları dikkat çekiyor.

Advantage Card: Advantage Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, kampanyaları takip ederek kartınıza özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden NakitPuan kazanabilir, biriktirdiğiniz NakitPuanları üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

Advance Kredi Kartı: Advance kartınızla alışverişlerinizde bedava 6 taksit sizi bekliyor! Advance kart ile yurt dışı asistanlık hizmetlerinden, havaalanı lounge hizmetlerinden ve kartınıza özel diğer kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Concept Card: Yıllık kredi kartı aidatı ödemen kredi kartı kullanmak isteyenler için ideal olan Concept Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, NakitPuan kazanabilirsiniz.

HSBC Kredi Başvurusu

HSBC Kredi Kullanma Şartları

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 36 ay vade ile kullanılabilir.

HSBC Kredi Başvuru Adımları

Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.

Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.

Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.

Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.

Krediniz onaylandığında tarafınıza iletilen kredi ödeme planını ve kredi sözleşmesini onaylayarak süreci tamamlayın.

HSBC Kredi Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi:

Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

HSBC Kredi Karşılaştırma

HSBC ihtiyaç kredisi hesaplama işleminiz için sayfamızda bulunan aracımızı kullanın, bütçenize uygun ödeme planı oluşturarak anında başvuru yapın.

Kefilsiz Taşıt Kredisi İmkanı HSBC’de

HSBC bankasından “0” kilometre veya 2. el oto kredisi alabilirsiniz. HSBC, almak istediğiniz aracın değeri 50.000 TL’nin üzerinde ise 50.000 TL’lik bölümü için %70, kalan bölümü içinse %50 oranında kredilendirme yapmaktadır. HSBC’den alacağınız taşıt kredisi, maksimum 48 aylık geri ödeme planına sahiptir.

HSBC, taşıt kredisi alan müşterilerine “erken ödeme”, “ara ödeme” ve “otomatik ödeme” gibi kolaylıklar sunmaktadır. Faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterdiği için güncel bilgilere banka şubelerinden ulaşabilirsiniz. Tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajı da bulunmakta olup taşıt kredilerinde kefil istenmemekte, sadece taşıt teminatı talep edilmektedir.

HSBC oto kredisine başvururken hazır etmeniz gereken evraklar; kimlik belgesi, ücretli çalışanlar için son ayın maaş bordrosu, bordro yerine antetli kağıt verilmişse şirketin imza sirküleri, serbest çalışanlar için vergi levhası, işletme sahibi için ticaret sicil gazetesi, aracın proforma faturası ve başvuru formunda belirtilen adrese ait yeni tarihli bir faturadır. Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belgeler ve teminatlar isteme hakkını saklı tutmaktadır.

MTV Sürecini Kolaylaştıran Banka: HSBC

HSBC, satın alınan taşıtın MTV (motorlu taşıtlar vergisi) ödemelerinde müşterilerine kolaylıklar sunan bankalar arasında yer almaktadır. Diğer birçok vergi çeşidini de ödeyebileceğiniz HSBC bankası şubelerinden, 2016 MTV hesaplaması yapabilir, 2016 MTV fiyatları konusunda bilgi alıp sorgulama yapabilir, kredi kartınız ile veya nakit hesabınızdan kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. HSBC, MTV ödeme dönemlerinde hazırladığı cazip kampanyalarla müşterilerine kolaylık sağlayan bir bankadır. Özellikle taksitli kampanyaları, MTV ödemelerinde tercih nedeni olabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ