KrediBorcu.net

Maxipuan Kullanılan Yerler 2021 Maxipuan Hangi Sitelerde Geçerli?

Yazar: - 07 Eylül 2021
23
0

Maxipuan kullanılan yerler 2021 maxipuan hangi sitelerde geçerli gibi sorulara yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazının sonunda aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bulacaksınız. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımız artık daha da kolay olmaya başladı. Teknolojinin bize verdiği en önemli armağanlardan birisi olan kredi kartları, nakit taşıma derdini ortadan kaldırmayı başardı. Ayrıca bozuk paralarla, para üstüyle uğramanın önüne geçerek, sanal ortam üzerinden kolay bir şekilde alışveriş yapma imkânı da yaratan kredi kartları, artık hayatımızın her alanına hâkim olmuş durumda. Yapmış olduğunuz alışverişler sonucunda harcama tutarınıza göre kartınızda bazı hediye puanlar birikiyor.

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan Maximum kart, Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarının başında geliyor. Maximum kartı kullanan kimseler, yapmış oldukları alışverişlerden Maxipuan kazanıyorlar. Biriktirmiş oldukları Maxipuanlar sayesinde de bir sonraki alışverişlerini indirimli yapabildikleri gibi eğer yeterli bakiyeleri bulunuyorsa hiçbir bedel ödemeden alışveriş yapabiliyorlar.

Maxipuan Kullanilan Yerler 2021

Maxipuan Nasıl Kazanılır?

Maxipuan nasıl kazanılır sorusunun tek bir cevabı vardır: Alışveriş yapmak. Kazanılan Maxipuan oranıysa sisteme üye olan işyerlerinin yaptıkları anlaşmalara göre değişkenlik göstermektedir. Bunu bir örnek üzerinden açıklayacak olursak yüzde 1 oranında Maxipuan veren bir yerden 100 liralık bir alışveriş yaparsanız, 1 liraya karşılık gelen Maxipuan kazanmış olursunuz. Maximum üyesi olmayan mağazalardan yaptığınız her alışveriş sonrasında ise her 100 liralık alışveriş sonrasında 1 kuruş oranında Maxipuan kazanmanız mümkün.

Maxipuan Nerelerde Kullanılır?

Maxipuan nerelerde kullanılır sorusuna verilecek tek bir cevap bulunmamaktadır. Maximum kart sistemine üye olmuş bütün iş yerlerinde geçerli olan Maxipuanları harcayabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir alanda değil; yeme-içme, market, seyahat ve giyim gibi pek çok farklı alanda hizmet veren iş yerlerinde Maxipuanınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Maxipuan anlaşmalı yerler arasında belirli bir sektör bulunmamaktadır.

Maxipuan Kullanilan Yerler 2021 Maxipuan Hangi Sitelerde

Maxipuan Geçen Siteler

Maxipuan geçen siteler arasında en başta geleni GittiGidiyor.com olmaktadır. Bunun haricinde Hepsiburada ve Trendyol gibi sitelerde de puanlarınızı kullanabilir ve alışverişlerinizi indirimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Biletix, Hızlı al ve N11 sitelerinde de geçerli olan Maxipuanların geçtiği diğer online alışveriş siteleri aşağıdaki gibidir:

  • PTTAvm
  • Kitapseç
  • Evmanya
  • Sanal Market
  • Markafoni

Maxipuan Geçen Marketler

Maxipuan geçen marketler sadece tek bir sektör üzerinden değil giyimden gıdaya pek çok alanda bu puanları kullanma imkânı vermektedir. Maxipuanları internet üzerinden kullanabileceğiniz gibi Maximum sistemine üye olan iş yerlerinde de kullanabilirsiniz. Maxipuanları harcayabileceğiniz alışveriş mağazalarının başındaysa A101 gelmektedir. Bunun haricinde Gratis, Teknosa, Migros ve Carrefoursa gibi marketlerde de puanlarınızı kullanabilir ve eğer yeterli Maxipuanınız bulunuyorsa alışverişiniz için para ödeme zorunda kalmayabilirsiniz. Bu marketlerin haricinde:

Maxipuan Kullanilan Yerler 2021 Maxipuan Hangi Sitelerde Gecerli
  • MakroCenter
  • GSStore
  • Bimeks

Gibi marketlerde de Maxipuanları kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Maxipuan Geçen Akaryakıt İstasyonları

Maxipuan geçen akaryakıt istasyonları arasında iki seçim hakkınız bulunmaktadır. Bugüne kadar sadece Petrol Ofisi ve Opet ile anlaşma yapan Maximum kartınızı kullanarak bu iki istasyonda alışveriş yapabilirsiniz. Akaryakıt satın alarak maxipuan biriktirmek daha kolay olmaktadır. Bu akaryakıt istasyonlarının düzenlemiş olduğu kampanyalarla biriktirdiğiniz puanları kullanarak bedel ödemeden petrol alabilirsiniz.

Maxipuan Geçen Giyim Mağazaları

Maxipuan geçen giyim mağazaları bu konuda en çok merak edilen sorudur. Pek çok farklı sektörde geçerli olan Maxipuanlar, giyim sektöründe de bazı mağazalarda geçerli olmaktadır. Bu mağazaların başında ise Zara ve Mavi gibi oldukça geniş bir müşteri profili olan giyim şirketleri bulunur. Bu firmaların yanı sıra Süvari, İnci, Deichmann ve Defacto gibi mağazalarda da birikmiş puanları kullanabilir ve alışverişlerinizi daha düşük bedel ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Maxipuan Kullanilan Yerler 2021 Maxipuan Hangi Sitelerde Gecerlii

Maxipuan Kampanyaları

Maxipuan kampanyaları arasında en bilineni Petrol Ofisi ve OPET tarafından düzenlenen kampanyalardır. 100 lira ve üzerinde yapmış olduğunuz akaryakıt alışverişlerinde eğer 4 kere Maximum kart kullanarak ödeme yaparsanız tam 30 lira Maxipuan kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cinemaximum salonlarında yaptığınız tüm alışverişleri Maximum kredi kartı kullanarak yaparsanız her alışveriş başına %5 Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu durumu bir örnek üzerinden açıklayacak olursak 50 liralık bir alışveriş üzerinden 2,5 TL değerindeki Maxipuan kazanabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde Yemek sepeti ile anlaşma yapan İş Bankası, verilen tüm siparişlerin üzerinden beşte bir yani yüzde yirmi oranında Maxipuan kazanmanızı sağlar.

Maxipuan Kullanilan Yerler 2021

Maxipuan’lar Ne Zamana Kadar Kullanılır?

Maxipuan’lar ne zamana kadar kullanılır diye merak ediyorsanız büyük ihtimalle birikmiş puanlarınız bulunmaktadır. Bir takvim yılı içerisinde, kampanyaların haricinde yapmış olduğunuz alışverişler üzerinden kazandığınız puanları, iki sene içerisinde harcamanız gerekiyor. Kullanılmamış puanlar iki senenin sonunda silindiği gibi bir daha kullanılmaları imkânsız hale gelir. Bu yüzden yasal süreye dikkat ederek puanlarınızı harcamanız daha doğru olacaktır.

Birikmiş olan Maxipuan’ları Türkiye İş Bankası Maximum mobil uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı alışveriş sliplerinizde ve her ay kesilen kredi kartı ekstrelerinizde o güne kadar birikmiş olan Maxipuanlarınız eksik bir şekilde yazmaktadır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ