KrediBorcu.net

Paycell Para Yükleme Nasıl Yapılır? Paycell EFT 2021

Yazar: - 05 Eylül 2021
21
0

Paycell para yükleme nasıl yapılır? Paycell EFT 2021 hakkında tüm merak ettiklerinizi bulabileceğiniz bu yazıda aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alacaksınız. Önce Paycell nedir sorusuyla başlayalım: Kredi kartlarınızı oldukça güvenli bir şekilde saklamasının yanı sıra vereceğiniz talimatlar sonrasında Paycell ile anlaşmalı yerler kart verilerinizi kimseyle paylaşamadan ödemenizi kabul etmektedir. Size tek tıkla alışveriş yapma imkânı sunan bu platform sayesinde Turkcell TL ya da faturanızı da ödeyebilirsiniz. peki ya Paycell para yükleme nasıl yapılır?

Paycell Nasıl Kullanılır?

Paycell nasıl kullanılır sorusuna cevap verecek olursak, ilk olarak sadece Paycell ile anlaşmalı iş yerlerinde ödeme yapabileceğinizi söylememiz gerekiyor. Paycell şu an için ZUBİZU mobil uygulamasında ve SHELL akaryakıt istasyonlarında, Turkcell’in resmi internet sitesi olan turkcell.com.tr üzerinde ve 532 Çağrı merkezinde kullanılabilmektedir. Paycell’in sizlere sağlayacağı avantajları sıralayacak olursak:

Paycell Para Yukleme Nasil Yapilir Paycell EFT
  • Bütün müşterilere açık olmasının yanı sıra uçtan uca bir ödeme platformudur
  • Herhangi bir bankaya bağımlı değildir, istemiş olduğunuz banka kartını kullanabilirsiniz
  • Visa, Amex ve Mastercard başta olmak üzere bütün kartlarınızı kaydedebilirsiniz
  • Cep telefonu numaranızla kart numaranız ve diğer ödeme verileriniz, ödeme esnasında eşleştirilmektedir. Böylelikle cep telefonunuzla oldukça hızlı bir ödeme yapabilirsiniz
  • Her ne kadar Turkcell tabanlı olsa da Paycell, bir operatöre bağlı değildir. Vodafone, Türk Telekom ve Vodafone gibi operatörlerin müşterileri de bu sistemi kullanabilir.

Paycell Ne İşe Yarar?

Paycell ne işe yarar sorusuna verilecek ilk cevap, cüzdanınızı kartlarla doldurmanızın önüne geçer olacaktır. Her bankanın kartını ayrı ayrı taşımak yerine hepsini Paycell’e kaydederek tek bir lokasyon üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelişmekte olan teknolojiyle birlikte cep telefonundan kolay ödeme imkânı sunan Paycell’in bir başka yararı da herhangi bir banka kartı ya da ödeme kartına ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde alışveriş yapabilmektedir. Üstelik Turkcell tabanlı bir uygulama olmasına rağmen yalnızca Turkcell müşterileri değil, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu karta sahip olmak için takip etmeniz gereken yol ise oldukça basittir.

Paycell Para Yukleme Nasil Yapilir Paycell EFT 2021

Bütün bunların yanı sıra kullandıkça sizlere paycell puan kazandıran bu kartla yapacağınız er alışverişten sonra karlı çıkacağınızı da söylemeliyiz. Paycell’e kayıt olmak için ilk olarak Paycell mobil uygulamayı telefonunuza indirmeli ve daha sonraysa e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı sisteme girerek kayıt olmalısınız. Herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Fakat karta fiziksel olarak sahip olmak istiyorsanız, Paycell kart almak için bazı mağazalara gitmeniz gerekir. Paycell kart alınacak yerler ise şu mağazalar olmaktadır:

Paycell’e Nasıl Para Yüklenir?

Paycell para yükleme nasıl yapılır? Paycell’e nasıl para yüklenir diye merak ediyorsanız bu karta yapılacak para yükleme işleminin diğer bankaların kartlarına yapacağınız para yükleme işlemiyle aynı olduğunu söylemeliyiz. İsterseniz Turkcell mağazaları üzerinden veya PTTmatiklerden ya da banka ATM’lerinden rahatlıkla Paycell karta para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tabii kartınıza para yükleme yaparken Paycell hazır limit kurallarına da dikkat etmelisiniz. Bu limit, paycell kartınıza tanımlanan para miktarını belirtmektedir. Para göndermek ya da faturanızı yatırabilmek için kullanacağınız paycell limitiniz kimlik onayı yapıp yapmamanıza göre değişkenlik gösterir. Eğer kimlik onayı yapıtsanız ilk başta bu limit 200 lira olarak belirlenirken, kimlik onayı yaptıktan sonra 300 ile 500 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Paycell para yükleme nasıl yapılır?

Paycell Para Yukleme Nasil Yapilir Paycell

Paycell EFT Nasıl Yapılır? 2021

Paycell EFT nasıl yapılır 2021 yöntemini merak ediyorsanız ilk olarak şifrenizle paycell sistemine girmeli ve aşağıda belirttiğimiz adımları takip etmelisiniz. Eğer EFT yapmak istiyorsanız, Paycell uygulamasını açın ve ana sayfaya gelin. Ana sayfa üzerinde “Para Gönder” özelliğini seçtikten sonra para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını girerek tutarı tuşlayın.

Paycell Kart Avantajları

Paycell kart avantajları bu kartı kullandıkça artan ve genellikle GB olarak sizlere dönen avantajlardır. Yapmış olduğunuz her fatura ödemesi ya da para gönderme işlemi sonrasında belirli bir oranda Paycell puanı kazanırsınız. Bu Paycell puanlarını, anlaşmalı olan bölgelerde kullanabilir ve yapacağınız alışverişi daha ucuza getirebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra bedava internet kazanma imkânı da sunan Paycell aynı zamanda Google play hediye çeki de veriyor. Ayrıca pek çok oyun içerisinde geçerli olan oyun hediyeleri de dağıtan platformun bu avantajlarından fayda sağlamak istiyorsanız, kampanyaları günü gününe takip etmeniz gerekiyor.

Paycell Para Yukleme Nasil Yapilir Paycell EFT 1 1

Paycell Puan Kazanma

Paycell puan kazanma yaptığınız her ödeme işlemi sonrasında yararlanabileceğiniz bir avantajdır. Bu kart ile yapmış olduğunuz her 1 liralık alışveriş sonrasında 2 Paycell puanı kazanırsınız. Kazanılan her 1 Paycell puan ise 1 MB’lık internete eş değer olacaktır. Mobil ödeme üzerinden yapmış olduğunuz her 1 liralık alışveriş sonrasında 2 Paycell puanı ve paycell uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz su, doğalgaz ve elektrik gibi her 1 liralık kurum faturası ödemelerinden sonra ise tam 5 Paycell puanı kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz bu puanlar ile internet paketi alabileceğiniz gibi anlaşmalı iş yerlerinde alışveriş de yapabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ