KrediBorcu.net

Vakıfbank Günlük Havale Limiti Nasıl Arttırılır?

Yazar: - 04 Eylül 2021
30
0

Vakıfbank günlük havale limiti nasıl arttırılır bu bankanın müşterisi olan ve farklı bir hesaba para aktarmak isteyen müşteriler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.  Her banka EFT ve havale işlemlerinde günlük bir limit belirlemektedir.

Vakıfbank Günlük Havale Limiti Nasıl Arttırılır? Gibi sorular normal şartlarda gönderilebilecek günlük para bununla sınırlı olduğu için sıklıkla sorulmaktadır. Zira bazı müşteriler tarafından bu yeterli bulunmadığı için da sorulmaktadır. Vakıfbank, her müşterisine limit olarak 30 bin Türk Lirası günlük havale imkânı vermektedir.

Eğer bu size yetersiz gelmişse,  Vakıfbank havale limiti arttırma da mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramak ya da size en yakın şubesini ziyaret etmektir. Ancak havale miktarı artınca sizden talep edilen ücretin de yükseleceği unutulmamalıdır.

Vakifbank Gunluk Havale Limiti Nasil Arttirilir

Vakıfbank Günlük Havale Limiti Nasıl Arttırılır mümkün bir işlemdir.. Eğer 30.000 Türk Lirası değerinde işlem yapmıyorsanız ve küçük meblağlar kullanıyorsanız, arzunuza göre düşürmeniz de mümkündür. Bunun için de gerekli olan tüm işlemler gibi banka şubesi ve müşteri hizmetlerinden yapılmaktadır.

Vakıfbank Fast Limit ne kadar?

Vakıfbank FAST Limit ne kadar? Bu soru FAST sisteminden yararlanmak isteyen banka müşterileri tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Günümüzde birçok banka müşterisinin ortak sorunu istediği zaman para aktaramamadır. Zira bankalar çalışma saatleri dışında ve hafta sonlarında işlem yapmamaktadır. Vakıfbank günlük havale limiti arttırma hakkında işlem yapılabilse de eğer çalışma saatlerinde değilse küçük de olsa istediğiniz işlemi yapmanız mümkün değildir.

Bu durumda da FAST devreye girer. 7/24 kullanılabilen bu sistem, özelliği sayesinde büyük bir avantaj teklif etmektedir. Vakıfbank FAST limiti ne kadar? Sorusu da bu kapsamda müşteriler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Burada limit güncel olarak 2000 Türk Lirasıdır. Bunlar TCMB tarafından belirlenir ve her banka için geçerlidir. Dolayısıyla bu limit size düşük gelmişse yükseltmek için yapabileceğiniz bir şey bulunmaz. Zira TCMB tarafından belirtilen meblağlara kadar işlem gerçekleştirilebilmektedir. Eğer 2000 TL’ye kadar Vakıfbank Fast nasıl yapılır? Diyorsanız, sadece şu işlemleri takip etmeniz gerekir.

 1. Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapın.
 2. FAST Anlık Ödeme İşlemleri kısmına girin.
 3. Para gönderme ekranını seçin.
 4. Anlık Ödeme Gönder (FAST) üzerine dokunun.
Vakifbank Gunluk Havale Limiti

Ardından sadece gerekli bilgileri girerek onaylamanız gerekir. Bunun için KOLAS kullanılabileceği gibi IBAN da tercih edilebilir. Eğer KOLAS tercih edecekseniz,

 1. Cep Telefonu Numarası,
 2. E-Posta Adresi,
 3. T.C. Kimlik Numarası,
 4. Vergi Kimlik Numarası gibi bilgiler gerekir.

Eğer karşı tarafın bu gibi bilgilerine sahipseniz, Vakıfbank FAST ile para gönderme için limiti girerek işlemlere onay vermeniz yeterlidir. Transfer anlık şekilde yapıldığı için gerek sizin gerekse alıcı tarafın beklemesi gerekmez.

Vakıfbank Günlük Havale Limiti Nasıl Arttırılır?

Vakıfbank günlük havale limiti nasıl arttırılır? Gibi sorulara genellikle sormasa da firmalar, şirketler, ticari hesaba sahip olanlar sıklıkla araştırmaktadır. Zira bazı durumlarda günlük 30.000 Türk Lirası üzerinde işlem yapılması gerekebilmektedir.

Bunun için iki çözümünüz bulunmaktadır. Bunların ilki çağrı merkezi ile iletişim kurmadır. Eğer 0850 222 0 724 numaralı telefonu ararsanız havale limitinizi yükseltmek istediğiniz söyleyebilir, ardından buna göre işlem yapabilirsiniz. Vakıfbank havale limiti böylece kısa süre içerisinde istediğiniz seviyeye yükseltilebilir.

Vakıfbank günlük havale limiti nasıl arttırılır için ikinci çözümünüz ise bankanın şubesine gitmedir. Her Vakıfbank şubesi bu işlemleri yapmaktadır. Dolayısıyla bir tanesine giderek Bireysel Müşteri Temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir. Eğer ıslak imzanızı verirseniz, işlem kısa sürede tamamlanacaktır.

Vakıfbank günlük havale limiti nasıl arttırılır için bilmeniz gereken bir nokta işlemlerin havale aktarımı ücretlerini de yükseltebileceğidir. Ayrıca kesin olarak yükseltmeden önce aklınızdaki sayının size yeterli olduğundan da emin olmanız gerekir. Zira yetersiz gelirse tekrar işlem yapmak büyük bir zaman kaybı olacaktır.

Vakifbank Gunluk Havale Limiti Nasil

Vakıfbank Havale Limitleri

Vakıfbank havale limitleri belirli bir limite sahiptir. Havale işlemleri farklı kanallar aracılığıyla yapılabilmektedir. Bunlar şu şekildedir;

 1. Vakıfbank şubeleri
 2. Vakıfbank internet bankacılığı
 3. Mobil bankacılık uygulaması
 4. Çağrı merkezi
 5. ATM

Vakıfbank havale limiti ise günlük 30.000 Türk Lirası ile limitlenmiştir. Eğer bu saatleri geçerseniz, yükseltmediğiniz müddetçe ertesi gün olmaksızın işlem yapılmaz. Ancak bu işletmeler için çok büyük sorunlara da neden olabilir.

Dolayısıyla söz konusu limit size dar geliyorsa ve Vakıfbank günlük havale limiti nasıl arttırılır? Diyorsanız şubeden veya 0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezinden işlem yapabilirsiniz. Buna ek olarak düşürmeniz de mümkündür.

Eğer bu limit size çok geliyorsa, yaptığınız havaleler bunun çok aşağısında kalıyorsa Vakıfbank havale limiti düşürme de mümkündür. Burada da istediğiniz sayıyı belirlemeniz mümkündür. Bunun için ilk seçeneğiniz yine yukarıda verdiğimiz numarayı arayarak bilgi vermektir.

Vakıfbank havale limiti arttırma ikinci seçenek de size en yakın şubeye giderek ıslak imza vermektir. Ardından limit kısa sürede düşürülür. Ancak işlemlerden önce emin olunması gerekir. Zira belirlediğiniz yeni değer çok düşükse gelecek tarihlerde sizin için büyük sorunlar çıkarabilir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ